calismalar-projeler-615x310

 

Projelerimizin Amacı Şudur ki;

Bizler Düzağaç Kasabası halkı olarak geçmiş dönemlerde, gelişmeye açık, hizmete açık bir bölgede yaşamakta iken hiçbir zaman kaliteli hizmet gelmemiş, eğitim yetersiz kalmış, belediyecilik hizmetleri yetersiz kalmış ve genç nüfus devamlı göçe yönelmiştir. Kasabamızın merkezi bir bölgede olmasına rağmen lise ihtiyacı karşılanamamış, girişimcilik konusunda desteklenmemiş, tarım ve hayvancılık konusunda desteklenmemiştir. Halkımız her belediye seçimlerinde daha iyi hizmet alacağını ümit ederek sandığa gitmiş ancak sandık sonrası beş yıl boyunca hayal kırıklığına uğramıştır.

Şimdi bizler yeni başladığımız bu dönemde birçok projeye imza attık, birçok projenin ilgili bakanlıktan sözünü aldık ve artık daha gelişmiş bir Düzağaç Kasabası için kollarımızı sıvadık. Bütün belediye personeli ve halkımız omuz omuza vererek daha gelişmiş bir Düzağaç Kasabası için bismillah dedik.

Sitemizde, hayata geçirdiğimiz ve 5 yıllık yönetim süreci içinde gerçekleşecek projelerimizi yayınlıyoruz, devam eden projelerimiz ve biten projelerimiz bölümünden inceleyebilirsiniz…